ELEKTRICKÉ OHRADNÍKY

Nabízíme elektrické ohradníky pro koně a ovce,

elektrické, výcvikové a protištěkací obojky pro psy.

Elektrické obojky
Elektrické obojky

V kategorii elektrické obojky nabízíme elektrický obojek pro psy, neviditelný plot, bezdrátové ohradníky, dále i obojek proti štěkání a elektronický obojek

Elektrické obojky Momentálně není žádné zboží v této kategorii.

Podkategorie

 • Ohradníky pro psy

  Už byl zase váš pes na silnici? Opět utekl a vůbec nevíte, jak se mu to podařilo? Kladete si znovu a znovu otázku,...

 • VÝCVIKOVÉ OBOJKY

  Elektronický obojek pro psy (někdy nepřesně označován jako elektrický obojek) je moderní výcviková pomůcka, která je zcela bezpečná a jejím správným používáním nemůžete zvířeti nijak ublížit. Elektronické výcvikové obojky si oblíbili profesionální kynologové po celém světě má své zastánce i odpůrce. Důležité je výcvikový obojek dobře vybrat a naučit se jej dobře používat. Každý nástroj se může stát nebezpečným, pokud ho nebudete používat s uvážením, rozmyslem a podle instrukcí. To samé platí i o elektronických obojcích pro psy. Jak elektronický obojek funguje? Elektronický obojek pracuje na bázi výbojů, které jsou pejskovi nepříjemné, ale nejsou pro něho nebezpečné. Každý zkušený chovatel ví, že bez napomínání nebo fyzických trestů psa vychovat nelze. Místo vytahání za kůži či plácnutí přes zadek lze využít právě elektronické obojky. Ty oceníte např. ve chvíli, kdy pes zavětří, uteče a nereaguje na volání, protože je lze ovládat i na dálku. Elektronické obojky si pořizuje stále více zodpovědných chovatelů psů, kteří vědí, že neposlušný a nevychovaný pes může způsobit řadu problémů a v neposlední řadě může způsobit újmu i sám sobě.

 • PROTIŠTĚKACÍ OBOJKY

  V první řadě je třeba zdůraznit, že protištěkací obojky se v žádném nerovnají týrání psa a nezpůsobují mu žádné fyzické ani psychické újmy. Jsou pouze důmyslným pomocníkem, který vám pomůže odnaučit psa výt a štěkat. Získáte tak klid vy i vaši sousedé. Jak protištěkací obojky fungují? Protištěkací obojek je elektronickým zařízením, které dokáže rozpoznat štěkání a vytí psa. Pokud se pes rozštěká, obojek se aktivuje psa upozorní většinou zvukem, nebo pomocí vibrací a v případě, že pes nepřestane štěkat, následuje korekční impulz, který dle druhu obojku může být vibrční, sprejový nebo nejčastěji elektrostatiký. Sami jistě víte, že jsou psi velmi chytrá zvířata. Brzy si proto uvědomí souvislost mezi svým štěkotem a aktivací protištěkacího obojku. Druhy protištěkacích obojků Ultrazvukové protištěkací obojky – fungují na bázi vysílání ultrazvuku, který je psu nepříjemný. Ultrazvuk je aktivován štěkotem psa a vysílán pouze, pokud pes štěká. Jedná se o nejméně účinný systém na trhu. Účinnost některých obojků je zvýšena moností nahraní zvukového povelu pro psa. Protištěkací vibrační obojky – obojky jsou vhodné pro malé a střední psy. Vibrace, které se aktivují štěkotem psa, jsou pro něj nepříjemné, pes se snaží těmto vibracím vyhnout a tudíž přestává štěkat. Protištěkací sprejové obojky – tyto obojky jsou vhodné pro veškerá plemena. Při štěkání psa dojde k vypuštění spreje na jeho čumák, což je pro psa bezbolestivé ale velmi nepříjemné. Brzy si spojí, že jde o nepříjemný trest za štěkání a odnaučí se nevhodnému chování. Jde o druhou neúčinnější metodu výchovy zvířete po užití elekrostatického impulsu. Protištěkací obojky s elektrostatickým impulsem jsou nejúčinnější metodou na trhu, jak eliminovat psí štěkání. Při štěkání je pes vždy předem upozorněn zvukem nebo vibracemi, dle typu obojku, na nevhodnost chování a až po té, je vyslán elektrostatický impuls, který je pro psa nepříjemný, ale neublíží mu. Se štěkotem se u některých typů obojků impuls zvyšuje, u některých zůstává stabilní na hodnotě dle vašeho nastavení. Pokud pejsek poslechne nebo naopak i přes stálé vysílání impulsu se do určené doby neuklidní, objek se deaktivuje a impuls přestane vysílat. Váš miláček si brzy spojí, že jde o nepříjemný trest za štěkání a omezí své nevhodnému chování.

 • SVÍTÍCÍ LED OBOJKY

  Svítící obojek pro psy je u pejskařů stále více oblíbený. Jeho výhodou je, že svítící LED obojek je velmi dobře viditelný ve tmě. Už nikdy se vám proto nestane, že se vám pejsek ve tmě zaběhne a vy ho neuvidíte. Jak ukazují zkušenosti se svítícími obojky, které můžete číst v internetových diskuzích, brzy si je zamilují majitelé i zvířata. Jsou pohodlné, bezpečné a funkční. Vždy je přitom lepší dát přednost kvalitě a důvěryhodné prodejně nebo eshopu s obojky – předejdete tak negativním zkušenostem. Ani nový a kvalitní obojek pro psa nemusí být přitom drahý – právě u nás nakoupíte osvědčené LED obojky pro psy levně. Svítící obojky z naší nabídky jsou vhodné jak pro velké, malé i střední psy a kočky. Svítící obojek si můžete pořídit modrý, zelený, bíly, žlutý, fialový, růžový a oranžový.

 • GPS PRO PSY

  GPS obojky pro psy, gps pro psa, gps lokátor pro psy, gps obojky pro psy, gps mini locator pro psy

 • KAMERY PRO PSY

  KAMERY PRO PSY

 • PŘÍSLUŠENSTVÍ

  Nabízíme kompletní příslušenství i náhradní díly pro výcvikové a protištěkací obojky. Dále také pro elektronické obojky, elektrické ohradníky pro psy a neviditelné ploty pro psy.

 • OSTATNÍ POMŮCKY

  Doplňkové pomůcky

 • Elektronické obojky...

  Nabízíme elektronické obojky pro psy.

  Velký výběr elektronických obojků pro malé psy i velké psy.

  Elektronické výcvikové obojky pro psy.

 • Náhubky pro psy

  V této kategorii nabízíme zejména "děsivé" náhubky pro psy. Naleznete zde i vysmátý náhubek pro psa. Náhubky pro psy máme od značky ReeDog.