ELEKTRICKÉ OHRADNÍKY

Nabízíme elektrické ohradníky pro koně a ovce,

elektrické, výcvikové a protištěkací obojky pro psy.

Pro ohradníky
Pro ohradníky

V této kategorii naleznete potřeby pro stavbu elektrických ohradníků. Zdroje pro Elektrické ohradníky pro skot, koně, ovce, kozy i pro drůbež či psy. Ohradník se může hodit i proti divoké zvěři či k jiným účelům. Dále nabízíme izolátory pro ohradníky, nášlapné sloupky, vodiče jako jsou lanka, pásky a elektrické provazy, ohradníkové sítě na ovce ...

V této kategorii naleznete potřeby pro stavbu elektrických ohradníků. Zdroje pro Elektrické ohradníky pro skot, koně, ovce, kozy i pro drůbež či psy. Ohradník se může hodit i proti divoké zvěři či k jiným účelům. Dále nabízíme izolátory pro ohradníky, nášlapné sloupky, vodiče jako jsou lanka, pásky a elektrické provazy, ohradníkové sítě na ovce a kozy,vchody a brány, izolátory na lanka i pásky, spojovací prvky i příslušenství.

Zobrazit

Pro ohradníky Momentálně není žádné zboží v této kategorii.

Podkategorie

 • Zdroje pro elektrické...

  Nabízíme velký výběr zdrojů pro elektrické ohradníky. Máme na výběr ohradníky s použitím siťových zdrojů 230V, které jsou pro všechny délky ohrad, 9V bateriové se používají pro kratší ohrady a kombinované zdroje 12/230V i 12V akumulátorové zdroje se pak využívají pro stavbu středně dlouhých ohrad.

 • Pásky

  Pásky pro elektrický ohradník

 • Vodivá lanka a provazy

  V nabídce máme celou škálu vodičů pro elektrické ohradníky - dráty a ocelová lanka pro stavbu pevných ohradníků na pastvu i výběhy, vodivé pásky na ohrady pro koně, vodivá lana a provazy pro pevné ohrady.

 • Baterie a solární...

  uché baterie se používají jako zdroj energie pro bateriové 9V ohradníkové přístroje; k napájení bateriových přístrojů lze použít také 12V akumulátory, akumulátorové přístroje však musí být vždy napájeny 12V akumulátorem. Bateriové i akumulátorové přístroje jsou vybaveny přípojnými klemami a regulátory pro využívání energie ze fotovoltaických 12V panelů a jejich použitím se prodlužuje životnost suchých baterií a nabíjecí cyklus akumulátorů.

 • Zkoušečky pro ohradníky

  Elektrické zkoušečky - Zkoušečky se používají ke kontrole napětí na vodičích elektrického ohradníku, čímž se kontroluje funkčnost ohradníků nebo ztráty napětí. Nabízíme jednoduché zkoušečky ohradníku nebo přesné digitální voltmetry.

 • Zemnící tyče k ohradníkům
  Nezbytnou součástí správně fungujícího elektrického ohradníku je dobře provedené uzemnění. Počet použitých zemnících tyčí se řídí délkou ohradníku a výkonem ohradníkového přístroje; orientačně se dá říci, že na každý J výkonu je potřeba 1 zemnící kolík o délce 1m. Při použítí více zemnících kolíků je nutné kolíky mezi sebou dobře pospojovat!
 • Izolátory pro ohradníky
  Na výběr je mnoho různých izolátorů, které se nejčastěji volí podle použitého vodiče: na izolátory pro dráty a lanka, pro vodivé pásky a vodivé provazy. Izolátory se mohou také dělit podle způsobů upevnění či způsobu použití.
 • Vchody a brány
  Vchody a bránové rukojeti k ohradníkům, ohradníkové brány a rukojeti.
 • Kůly a sloupky

  Kůly se používají pro stavbu pevného ohradníku, plastové tyčky pak pro velmi krátké ohrady nebo na předělení ohrady u pevných ohradníků. Plastové ohradníky a dřevěné ohradníky.

 • Navijáky a příslušenství
  Navijáky a příslušenství k ohradníkům.
 • Propojovací prvky
  Propojovací prvky, bleskojistky a napínáky
 • Vodivé sítě
  Rychlou stavbu elektrického ohradníku pro ovce i kozy při vypásání pastvin umožňují vodivé ohradníkové sítě, protože klasická stavba pevného ohradníku je pracná, ale také časově i finančně náročnější.